Pe la sfârșitul lunii trecute, pe când mă dădeam cu ulei de plajă și îmi bronzam bulanele în Tenerife, primesc un telefon conspirativ de la Andie de la VEG Studio. ANDIE: - Fată!!! (ea nu vorbește așa, am băgat de la mine pentru efectul dialogului.) DINȚICĂ: - Da fată??? A: - Mai știi când vorbeam noi acum câteva zile despre sensul vieții ...

